Máte záujem o registráciu kurzov, alebo chcete poskytnúť svoje znalosti ako kvalifikovaný lektor? Nech sa páči, zaregistrujte sa.

Posledné komentáre

Libor: Dobrý den,jmenuji se Libor Hanzalík minulého roku... Viac
mirabela: Olivett, nič sa nedeje, naplánujte a ozvite sa...... Viac
e.r: môžete navšíviť naše kurzy Arterapie ktoré začína... Viac
Olivia: Dobrý deň, Mirabela ;) Ďakujem za Váš príspevok, ... Viac
mirabela: Dobrý deň:)olivett Nie som z vašej lokality, ale ... Viac

Lokalita:

Mám záujem naučiť sa základné techniky  a chcem si splniť sen z detstva.naučiť sa šiť:)

Ak ponúkate kurzy dajte mi vedieť termíny a cenu. Vďaka.

 Komentáre

mirabela: 10.11.2010 23:27:21
Olivett, nič sa nedeje, naplánujte a ozvite sa... (práve sme v škole naučili šiť študentky z iného odboru a už sa tešia z nových kabeliek...hneď to využili...)
Olivia: 3.11.2010 9:55:50
Dobrý deň, Mirabela ;) Ďakujem za Váš príspevok, no momentálne som na tom s voľným časom veľmi biedne, ale ak by som mala čas aspoň ten týždeň až dva, určite sa Vám ozvem, budem rada :)
mirabela: 30.10.2010 23:44:44
Dobrý deň:)olivett Nie som z vašej lokality, ale spĺňam všetko, čo hľadáte:) Som učiteľka,odevná dizajnérka... učím výtvarnú výchovu a prax na strednej odbornej škole. Ponúkam kurzy šitia v našej krásnej a malebnej turistickej lokalite. Možno by sme našli spoločný termín, keby ste výuku spojili s príjemným ubytovaním v našej obci...Dá sa tu celoročne kúpať(Vodný raj), hrať squash, bowling, sú tu chatky aj hotely...jeden prázdninový týždeň by na základy určite postačil:) Moja suma je 8eur na hodinu, ale v prípade blokov(viac hodín denne)počas celého týždňa by to bolo menej. Porozmýšľajte, mirabela
10.10.2010
Spustenie portálu

Milí priatelia, dňa 10.10.2010 sme spustili nový portál umeleckekurzy.sk, ktorý je úžasný a jedinečný v tom, že Ti bude slúžiť ako miesto na rozvíjanie kreatívnych schopností a talentu, ktorý sa v tebe skrýva. Ak si lektor cez tento portál nájdeš záujemcov o svoje kurzy.

Viac
   

Poslední registrovaní lektori

robert botos Viac
Gabriela Urbanová Viac
Miriam Iglárová Viac

Partneri

 

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x