Máte záujem o registráciu kurzov, alebo chcete poskytnúť svoje znalosti ako kvalifikovaný lektor? Nech sa páči, zaregistrujte sa.

Posledné komentáre

Libor: Dobrý den,jmenuji se Libor Hanzalík minulého roku... Viac
mirabela: Olivett, nič sa nedeje, naplánujte a ozvite sa...... Viac
e.r: môžete navšíviť naše kurzy Arterapie ktoré začína... Viac
Olivia: Dobrý deň, Mirabela ;) Ďakujem za Váš príspevok, ... Viac
mirabela: Dobrý deň:)olivett Nie som z vašej lokality, ale ... Viac

Lokalita:
Cena:  /
Dátum od:
Dátum do:
Maľba na hodváb Termíny: pondelky od 17.00-20.00 hod 24.1., 7.2.,14.2,21.2. 24.1.2011 Prvý kurz je vhodný pre úplných začiatočníkov, ak ste sa s maľbou na hodváb ešte nikdy nestretli tak ste vhodným kandidátom.Naučíme sa ako sa správne nanášajú farby , čoho sa treba vyvarovať. Keď to zvládneme, namaľujeme si šatku rozmery 55x55 cm. Farby, rám, hodváb, šatka, občerstvenie sú cene kurzu. Kurz vedie lektorka Hanka, ktorá má bohaté skúsenosti s týmto krásnym materiálom. 7.2.2011 Naučíme sa pracovať s kontúrami na hodváb, ako aj so soľou a to tak, že soľné efekty dozdobíme kontúrami. Pod vedením lektorky si namaľujeme hodvábnu šatku rozmer 55 x55 cm 14.2.2011 Kurz je vhodný už pre mierne pokročilých, budeme maľovať šatku, na ktorú si predkreslíme fantómovým fixom motívy a tieto vykontúrujeme. Po zaschnutí kontúr motív vymaľujeme tieňovacou technikou. Namaľujeme si šatku rozmerov 55x55 cm. Materiál, občerstvenie sú v cene kurzu ktorý vedie lektorka Hanka. 21.2.2011 Kurz je určený pre mierne pokročilých, budeme maľovať šatku rozmerov 55x55 cm. Farba sa nanáša na plochu sprejovacou nádobou a vzory sa maľujú použitím tužidla a kontúr. Naučíme sa tiež, ako začistiť okraj hodvábu pomocou kontúry. Je možné sa prihlásiť na jednotlivé termíny osobitne, zaslaním mailu na postmaster@elpida.sk Cena 3 hod kurzu : 20 Euro Celková cena 12 hod kurzu: 70 Euro Zľavnená cena 3 hod kurzu: 18 Euro (členovia Elpida, ZŤP, matky s deťmi) Čo je zahrnuté v cene: - materiál (hodvábna šatka, farby a ostatné pomôcky) - výklad celým kurzom - občerstvenie Zľavnená cena 12 hod kurzu: 60 Euro (členovia Elpida, ZŤP, matky s deťmi) Miesto: Bratislava, Benediktiho 5, 4 posch, budova Slovenského rozhlasu, vchod aj z Belopotockého Čo sa tam naučím: Na tomto základnom kurze sa naučíš napnúť hodvábnu šatku na rám, vytvoriť motív (buď vlastný alebo podľa predlohy ) a šatku si vymaľovať. Farby na šatke zafixujeme a bude pripravená na nosenie. Lektor: Wohlsteinová Hanka
Meno: Eva
Priezvisko: Rohrman Madová
Spoločnosť: ELPIDA, Ateliér Exupéry
Telefón: 0902320931
E-mail: e.rohrman@gmail.com
Viac >>

Galéria obrázkov


10.10.2010
Spustenie portálu

Milí priatelia, dňa 10.10.2010 sme spustili nový portál umeleckekurzy.sk, ktorý je úžasný a jedinečný v tom, že Ti bude slúžiť ako miesto na rozvíjanie kreatívnych schopností a talentu, ktorý sa v tebe skrýva. Ak si lektor cez tento portál nájdeš záujemcov o svoje kurzy.

Viac
   

Poslední registrovaní lektori

robert botos Viac
Gabriela Urbanová Viac
Miriam Iglárová Viac

Partneri

 

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x