Máte záujem o registráciu kurzov, alebo chcete poskytnúť svoje znalosti ako kvalifikovaný lektor? Nech sa páči, zaregistrujte sa.

Posledné komentáre

Libor: Dobrý den,jmenuji se Libor Hanzalík minulého roku... Viac
mirabela: Olivett, nič sa nedeje, naplánujte a ozvite sa...... Viac
e.r: môžete navšíviť naše kurzy Arterapie ktoré začína... Viac
Olivia: Dobrý deň, Mirabela ;) Ďakujem za Váš príspevok, ... Viac
mirabela: Dobrý deň:)olivett Nie som z vašej lokality, ale ... Viac

Lokalita:
Cena:  /
Dátum od:
Dátum do:

Maľba na hodváb Termíny: sobota od 10.00-13.00 hod 12.2., 19.2., 26.2., 5.3. Miesto: Bratislava, Benediktiho 5, 4 posch, budova Slovenského rozhlasu, vchod aj z Belopotockého Je tento kurz pre mňa vhodný: Ak máš chuť si vyskúšať maľbu na hodváb, kreatívne sa vyžiť, niečo pekné si vytvoriť tak určite áno. Čo sa tam naučím: Na tomto základnom kurze sa naučíš napnúť hodvábnu šatku na rám, vytvoriť motív (buď vlastný alebo podľa predlohy ) a šatku si vymaľovať. Farby na šatke zafixujeme a bude pripravená na nosenie. Cena 3 hod kurzu : 20 Euro Celková cena 12 hod kurzu: 70 Euro Zľavnená cena 3 hod kurzu: 18 Euro (členovia Elpida, ZŤP, matky s deťmi) Zľavnená cena 12 hod kurzu:60 Euro (členovia Elpida, ZŤP, matky s deťmi) Čo je zahrnuté v cene: - materiál (hodvábna šatka, farby a ostatné pomôcky) - výklad celým kurzom - občerstvenie Lektor: Wohlsteinová Hanka Je možné sa prihlásiť na jednotlivé termíny osobitne, zaslaním mailu na postmaster@elpida.sk

Meno: Eva
Priezvisko: Rohrman Madová
Spoločnosť: ELPIDA, Ateliér Exupéry
Telefón: 0902320931
E-mail: e.rohrman@gmail.com
Viac >>


10.10.2010
Spustenie portálu

Milí priatelia, dňa 10.10.2010 sme spustili nový portál umeleckekurzy.sk, ktorý je úžasný a jedinečný v tom, že Ti bude slúžiť ako miesto na rozvíjanie kreatívnych schopností a talentu, ktorý sa v tebe skrýva. Ak si lektor cez tento portál nájdeš záujemcov o svoje kurzy.

Viac
   

Poslední registrovaní lektori

robert botos Viac
Gabriela Urbanová Viac
Miriam Iglárová Viac

Partneri

 

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x