Máte záujem o registráciu kurzov, alebo chcete poskytnúť svoje znalosti ako kvalifikovaný lektor? Nech sa páči, zaregistrujte sa.

Posledné komentáre

Libor: Dobrý den,jmenuji se Libor Hanzalík minulého roku... Viac
mirabela: Olivett, nič sa nedeje, naplánujte a ozvite sa...... Viac
e.r: môžete navšíviť naše kurzy Arterapie ktoré začína... Viac
Olivia: Dobrý deň, Mirabela ;) Ďakujem za Váš príspevok, ... Viac
mirabela: Dobrý deň:)olivett Nie som z vašej lokality, ale ... Viac

Lokalita:
Cena:  /
Dátum od:
Dátum do:
PRE DETI VO VEKU OD 8-16 ROKOV PROGRAM: celodenný umelecký výtvarný program účasť na umeleckom sympóziu kt. sa koná v čase tábora výstava obrazov usporiadaná na záver umeleckých aktivít vyhlásenie víťazov umeleckej súťaže Miesto: Chatová osada Repište, Sklenné Teplice /1 km/ Vedúci tábora: Mgr.Gabriela Urbanová Prihláška : pripájam Popis tábora: Umelecko-tvorivý pobytový tábor v Repišti pri Sklených Tepliciach ponúka deťom vo veku od 8-16 rokov kreatívne strávenie voľného času. Pod vedením skúsených lektorov sa deti naučia rôzne umelecké techniky. Celodenné kurzy maľovania vedie skúsený umelec, ktorý ich naučí rôzne umelecké techniky. Vyhlásená bude umelecká súťaž v ktorej môžu účastníci získať rôzne ocenenia. Zameranie tábora je umelecké. Určené pre všetkých detských priaznivcov kreatívnych techník. Okrem kresby, maľby akrylom, akvarelom, olejomaľby, maľby na sklo si účastníci vyskúšajú aj na Slovensku nové techniky ako je práca s hmotou pretex s ktorej sa dajú vyčariť sochy veľmi podobné bronzovým, technika jemné tieňovanie, ale aj maľovanie na hodváb a iné. Príchod do tábora do 17.00 hod, začíname večerou. Prvý deň je pre deti pripravený oboznamovací večierok. Posledný deň 21.8. bude kurz maľovania do 12.00 hod. Okrem toho sa opäť v čase tábora bude konať umelecké sympóziu, takže deti budú môcť nazrieť aj do dielne profesionálnym umelcom.
Meno: Eva
Priezvisko: Rohrman Madová
Spoločnosť: ELPIDA, Ateliér Exupéry
Telefón: 0902320931
E-mail: e.rohrman@gmail.com
Viac >>

Galéria obrázkov


10.10.2010
Spustenie portálu

Milí priatelia, dňa 10.10.2010 sme spustili nový portál umeleckekurzy.sk, ktorý je úžasný a jedinečný v tom, že Ti bude slúžiť ako miesto na rozvíjanie kreatívnych schopností a talentu, ktorý sa v tebe skrýva. Ak si lektor cez tento portál nájdeš záujemcov o svoje kurzy.

Viac
   

Poslední registrovaní lektori

robert botos Viac
Gabriela Urbanová Viac
Miriam Iglárová Viac

Partneri

 

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x