Máte záujem o registráciu kurzov, alebo chcete poskytnúť svoje znalosti ako kvalifikovaný lektor? Nech sa páči, zaregistrujte sa.

Posledné komentáre

Libor: Dobrý den,jmenuji se Libor Hanzalík minulého roku... Viac
mirabela: Olivett, nič sa nedeje, naplánujte a ozvite sa...... Viac
e.r: môžete navšíviť naše kurzy Arterapie ktoré začína... Viac
Olivia: Dobrý deň, Mirabela ;) Ďakujem za Váš príspevok, ... Viac
mirabela: Dobrý deň:)olivett Nie som z vašej lokality, ale ... Viac

Spustenie portálu

Milí priatelia,

Dňa 10.10.2010 sme spustili nový portál umeleckekurzy.sk, ktorý je úžasný a jedinečný v tom, že Ti bude slúžiť ako miesto na rozvíjanie kreatívnych schopností a talentu, ktorý sa v tebe skrýva. Ak si lektor cez tento portál nájdeš záujemcov o svoje kurzy.

Vieš maľovať, spievať, tancovať, vyrábaš šperky, hodvábne šatky, šaty, vytváraš jedinečné torty alebo sa venuješ nezvyčajnej kreativnej technike... a chceš svoje umenie odovzdávať ďalej?

Ak áno, tento web je ako stvorený pre Teba a mal by si sa čo najskôr zaregistrovať a ponúkať svoje služby ostatným ľudom.

Máme pre Teba skvelú správu, 3 svoje aktuálne kurzy môžeš propagovať úplne ZDARMA! Zaregistruj sa ako fyzická osoba, lektor, organizácia alebo škola.

Ale ak patríš medzi tých, ktorí majú pocit, že majú nadanie, len ho treba nakopnúť a nevieš ako, napíš si krátky textík, konkrétne aký kurz presne hľadáš, kde a kedy by sa mal konať a je to. Ostatné už nechaj na nás. Ako dobre vieš, "kto hľadá, nájde" a ty nájdeš určite tiež. Tak ti želám, aby si našiel to, čo naozaj chceš a tomuto portálu veľa príjemných ľudí, ktorých spája kreativita. Eva Rohrman Madová


<< Späť k článkom
10.10.2010
Spustenie portálu

Milí priatelia, dňa 10.10.2010 sme spustili nový portál umeleckekurzy.sk, ktorý je úžasný a jedinečný v tom, že Ti bude slúžiť ako miesto na rozvíjanie kreatívnych schopností a talentu, ktorý sa v tebe skrýva. Ak si lektor cez tento portál nájdeš záujemcov o svoje kurzy.

Viac
   

Poslední registrovaní lektori

robert botos Viac
Gabriela Urbanová Viac
Miriam Iglárová Viac

Partneri

 

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x