Máte záujem o registráciu kurzov, alebo chcete poskytnúť svoje znalosti ako kvalifikovaný lektor? Nech sa páči, zaregistrujte sa.

Posledné komentáre

Libor: Dobrý den,jmenuji se Libor Hanzalík minulého roku... Viac
mirabela: Olivett, nič sa nedeje, naplánujte a ozvite sa...... Viac
e.r: môžete navšíviť naše kurzy Arterapie ktoré začína... Viac
Olivia: Dobrý deň, Mirabela ;) Ďakujem za Váš príspevok, ... Viac
mirabela: Dobrý deň:)olivett Nie som z vašej lokality, ale ... Viac

FAQ: Často kladené otázky

1. Som učiteľka výtvarnej výchovy môžem sa prihlásiť ako lektorka poskytujúca výtvarné kurzy, a ako na to?
Ak si sa rozhodla, že budeš vo svojom voľnom čase poskytovať aj individuálnu výučbu , registruješ sa ako fyzická osoba, zadáš si svoj kurz pod 3 kategórie (napr. výtvarné umenie – maľba akrylom, výtvarné umenie – kresba, výtvarné umenie – maľba na hodváb) , uvedieš lokalitu v ktorej budeš kurz/y viesť, určíš si cenu napr. za hod, pridáš vlastné foto k textu inzerátu, uvedieš svoje skúsenosti alebo motiváciu poskytovať kurzy a čakáš na svojich študentov.

2. Sme umelecká škola a chceli by sme ponúkať naše kurzy aj pre verejnosť, môžeme sa prihlásiť?
Áno, portál je určený aj školám a organizáciám ktoré ponúkajú kurzy počas roka, po zaregistrovaní sa si môžete kurzy pridávať, ich upravovať, dopľňať. Ak máte vo vašej ponuke viac kurzov navhrujeme vybrať si Balík Profi.

3. Chcem si zadať kurz, čo presne musím urobiť a koľko požiadaviek si môžem zadať?
Zaregistrovať sa, vyplniť základné kontaktné údaje môžeš aj svoju foto a zadávaš si požiadavky na kurzy. Môžeš si zadať neobmedzený počet kurzov. V prípade, že by texty boli v rozpore s naším kódexom tieto budú zo stránky zmazané.

4. Sme malá organizácia ktorá poskytuje hudobné kurzy, ak si ich zopár zaregistrujeme, koľko nás to bude stáť?
Pokiaľ si zverejníte 3 kurzy s kontaktnými údajmi, ale bez fotografií budú ich uverejnené ZDARMA. V prípade, že chcete mať svoje inzeráty na lepších pozíciach a zverejňovať aj fotografie z kurzov navhrujeme zakúpiť si Balík Štandard ktorý vás vyjde 25 Euro za rok.

5. Sme veľká organizácia ktorá poskytuje ročne desiatky umeleckých kurzov, chceli by sme využívať Vaše služby, s akým rozpočtom máme počítať?
Vo vašom prípade je najideálnejšie zakúpiť si Balík Profi, ktorý stojí 55 Euro ročne a môžete si pridávať neobmedzené množstvo kurzov, váš profil bude v katalógu poskytovateľov a v profile budete mať kontaktné údaje fotografie z vaších kurzov a súbory na stiahnutie.

6. Aké kurzy môžeme na web pridávať?
Druhy kurzov nájdete vľavo pod Kategórie, sú rozdelené podľa druhov umenia. Ponuky poskytovateľov sú rôznorodé. Dosť veľa ponúk nám prichádza od poskytovateľov výtvarných kurzov (maľba na hodváb, na maľba na sklo, výroba šperku...) Ďalej môžete pridávať kurzy hudobné, hry na rôzne hudobné nástroje, ale aj literárne, dramatické, herecké...a pod kategóriou INÉ kurzy nájdete aj kurzy šitia, výroby sladkých kreácií alebo feng shui kurzy.

7. Musím uhradiť aj nejakú províziu vašej organizácii?
Nie, u nás si zakúpite iba vhodný balík, prípadne si zverejňujete 3 aktívne kurzy ZDARMA.

8. Môžem si hocikedy svoje ponuky stiahnuť z webu?
V prípade, že ste si zakúpili balík, tak vám lehota vyprší po uplynutí 365 dní, ale na vlastné želanie si môžete kedykoľvek svoje ponuky zrušiť.

9. Chceli by sme sa stať partnerom Vašho webu, čo musíme urobiť?
Môžete si vybrať možnosť stať sa Hlavným partnerom alebo Partnerom. Vaše logo sa bude zobrazovať v sekcii Partneri projektu a bude možné sa preklikať na Vašu aktuálnu ponuku. Maximálne rozmery loga sú 120×50 obrazových bodov. Pošlite nám mailom kontaktné údaje a logo na vašu spoločnosť, partnerstvá sú vzácnosťou, vážime si každého partnera a preto ku každému pristujpujeme individuálne.
10.10.2010
Spustenie portálu

Milí priatelia, dňa 10.10.2010 sme spustili nový portál umeleckekurzy.sk, ktorý je úžasný a jedinečný v tom, že Ti bude slúžiť ako miesto na rozvíjanie kreatívnych schopností a talentu, ktorý sa v tebe skrýva. Ak si lektor cez tento portál nájdeš záujemcov o svoje kurzy.

Viac
   

Poslední registrovaní lektori

robert botos Viac
Gabriela Urbanová Viac
Miriam Iglárová Viac

Partneri

 

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x