Máte záujem o registráciu kurzov, alebo chcete poskytnúť svoje znalosti ako kvalifikovaný lektor? Nech sa páči, zaregistrujte sa.

Posledné komentáre

Libor: Dobrý den,jmenuji se Libor Hanzalík minulého roku... Viac
mirabela: Olivett, nič sa nedeje, naplánujte a ozvite sa...... Viac
e.r: môžete navšíviť naše kurzy Arterapie ktoré začína... Viac
Olivia: Dobrý deň, Mirabela ;) Ďakujem za Váš príspevok, ... Viac
mirabela: Dobrý deň:)olivett Nie som z vašej lokality, ale ... Viac

Testimonials

"Som hobby umelkyňa, ktorá už niekoľko rokov tvorí realistické obrazy. Váš portál som skúsila ako možnosť nájsť niekoho, kto by bol ochotný prebrať moje dlhoročné skúsenosti. A ono sa to naozaj podarilo. Teraz už len posúvam svoje remeslo ďalej. Veľká vďaka."
Helena
 
"Na internete som našla vás portál a preto by som rada cez vás vyskúšala nájsť niekoho, kto robí kurzy profesionálneho líčenia, keďže sa chcem v tejto oblasti vzdelávať a posunúť sa niekam ďalej. Cez týždeň a cez víkend v poobedných hodinách by mi to vyhovovalo. Som zo Žiliny. Ďakujem pekne."
Katarína
 
"Som z Bratislavy a keďže som mamička na materskej dovolenke, súrne potrebujem navštíviť kurz varenia rôznych dobrôt. Cez víkend mi to najlepšie vyhovuje. Ďakujem za každú odozvu."
Aďa Molnárová
 
"Ako dlhoročný a skúsený lektor som hľadal záujemcov na svoje kurzy, ktoré ponúkam, no nečakal som až takú rýchlu odozvu. Páči sa mi, ako je na tomto webe rýchla reakcia v oblasti umenia. Som vďačný za tento portál, len tak ďalej."
J. Krakovský
 
“Vo svojej netradičnej oblasti (výrobe voňavých mydielok) pôsobím už dlhšie obdobie a nedarilo sa mi nájsť tých správnych ľudí, ktorí by sa prihlásili na moje kurzy. Ale na vašom portáli som našla presne to, čo som hľadala, čiže ľudí nadšených práve pre tento druh umenia. Ďakujem moc.”
Aneta
 
“Už 3 roky sa pasívne venujem maľbe akrylom, ale chcela by som sa tomu venovať aktívne a naplno, viac sa zdokonaliť a obohatiť sa o skúsenosti od profesionálov. Som z okolia Bratislavy a najlepšie by mi to vyhovovalo cez víkendy. Ostatné dohodneme telefonicky alebo mailom. Ďakujem.”
Barbora
 
“Som z Ivanky pri Dunaji a zistila som, že ma veľmi baví hra na gitare. V budúcnosti by som veľmi rada koncertovala pre publikom, a preto som hľadala správneho lektora pre tento typ kurzu. Podarilo sa mi to cez váš portál.Veľmi pekne ďakujem.”
Lenka Graňáková
 
“Zadala som si svoju ponuku kurzov maľbu na sklo a v krátkej dobe sa mi ozvali prví záujemcovia. Som maximálne spokojná a tento web doporučujem každému kto hľadá alebo ponúka umelecký kurz.”
Petra Jureňová Vlhová
 
   
10.10.2010
Spustenie portálu

Milí priatelia, dňa 10.10.2010 sme spustili nový portál umeleckekurzy.sk, ktorý je úžasný a jedinečný v tom, že Ti bude slúžiť ako miesto na rozvíjanie kreatívnych schopností a talentu, ktorý sa v tebe skrýva. Ak si lektor cez tento portál nájdeš záujemcov o svoje kurzy.

Viac
   

Poslední registrovaní lektori

robert botos Viac
Gabriela Urbanová Viac
Miriam Iglárová Viac

Partneri

 

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x